Çocuklar İçin Müzik Oyunları

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 15 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma romeLab
Çocukların müzik kulağını geliştirecek olan bu harika oyuna siz de hiç zaman kaybetmeden sahip olun.

 Çocuklara küçük yaşlarda da olsa müzik sevgisi aşılanmalıdır. Bu oyunda da çocukların müziksel gelişimlerini destekleyecek olan pke çok özellik bulunmakta. Bu oyunun içeriği çocukları müziğe yaklaştıracak ve müzik ile ilgili bilgili olmalarını sağlayacak. Çünkü müzik ile ilgilenen kişiler çok daha sakin ve medeni olurlar. Çocukların bu özelliği kazanmasına yardımcı olacak olan bu müthiş oyun onlara farklı bir de bakış açısı kazandırarak faydalı özelliklerini ortaya çıkarmakta.

 Çocukların müzik aletlerinden bazılarını tanıyacağı ve bunlar hakkında bilgi edineceği bu oyun hem eğitici hem de eğlenceli. Çocukların sıkılmasına engel olacak pek çok özelliğe sahip olan bu oyun onların ruhun beslenmesine de yardımcı olarak onları daha sakin ve iyi huylu hale getirecek. Müziğin insanlar üzerinde kanıtlanmış olumlu etkileri bu oyun ile çocukların da üzerinde olacak. Çocukları besleyecek ve eğitecek olan bu oyun onların zaman çok ama çok eğlenceli geçirmesini de sağlayacak.

 Bu özelliklere siz de sahip olmak ve bu güzellikleri yaşamak istemez misiniz? Bunun için yapmanız gereken şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. Bu oyun ile artık siz de hem daha mutlu olun hem de çocukların gelişiminde sizin de bir katkınız olsun. 

Çocuklar İçin Müzik Oyunları indir